Finde jetzt einen Job mit...
Jobrad
Polska Obsługa Klienta - Zdalnie w Grecji (w tym pakiet relokacyjny)
Patrique Mercier Recruitment PT, Remote

Patrique Mercier Recruitment PT z radością oferuje wyjątkową możliwość dołączenia do zespołu jako specjalista ds. obsługi klienta w języku polskim, pracując zdalnie z Grecji! W zestawie z tym stanowiskiem oferujemy pełny pakiet relokacyjny, który uczyni Twój nowy rozdział życia jeszcze łatwiejszym i bardziej ekscytującym.

Jako specjalista ds. obsługi klienta w języku polskim będziesz pierwszym punktem kontaktu dla naszych polsko języcznych klientów, zapewniając im wyjątkową pomoc i wsparcie. Twoje obowiązki obejmują zarządzanie zapytaniami, rozwiązywanie problemów oraz zapewnianie satysfakcji klientów. To idealne stanowisko dla osób, które są zaangażowane w dostarczanie najwyższej jakości usług i chcą odkrywać nowe możliwości pracy zdalnej w pięknym środowisku Grecji.

Obowiązki

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta dla polskojęzycznych klientów.
  • Obsługa zapytań klientów przez telefon, e-mail i czat.
  • Efektywne rozwiązywanie skarg i problemów klientów z profesjonalizmem.
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat produktów i usług, aby skutecznie pomagać klientom.
  • Dokumentowanie interakcji z klientami i ich opinii dla celu usprawnienia procesu.
  • Współpraca z członkami zespołu w celu poprawy jakości usług.
  • Udział w sesjach szkoleniowych i rozwojowych, aby podnosić swoje umiejętności.

Requirements

  • Biegłość w języku polskim (zarówno mówionym, jak i pisanym) oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na efektywną komunikację z zespołem.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub w pokrewnej dziedzinie jest zaletą.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów oraz podejście zorientowane na klienta.
  • Umiejętność pracy w szybkim i dynamicznym środowisku.
  • Pozytywne nastawienie oraz chęć do pomocy innym.
  • Gotowość do relokacji do Grecji i poznawania nowej kultury.

Benefits

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Szkolenia i rozwój
  • Premia za wyniki
  • 2 dodatkowe pensje rocznie
  • W pełni opłacone szkolenie
  • Świetne wynagrodzenie
  • Kompleksowy pakiet relokacyjny (w tym lot, transport i zakwaterowanie)
Diese Jobs könnten dir auch gefallen
Karlsdorf +1
+2
Remote
Karlsdorf +2
+1
Remote
+1
Remote
+1